ČÁRY MÁRY ČUS, zkusíme se Vám stručně představit, jsme dva kouzelníci Qouzelník Dejf a Kouzelník Petr. Poprvé jsme se viděli v létě roku 2013 na akci Street Magic Praha, kterou pořádáme každý rok a kde společně kouzlíme v ulicích Prahy náhodným kolemjdoucím.

Tou dobou jsme se oba už delší dobu věnovali svým osobním youtube kanálům, avšak bez většího úspěchu. Jednoho dne jsme přišli s nápadem založit si společný channel, na který budeme pravidelně přidávat jednoduché kouzelnické návody. Shlédli jsme českou youtube scénu a zjistili jsme, že to co chceme vytvořit my, nemá v současné době obdoby. Chtěli jsme vytvořit youtube plný návodů na kouzla, flourishe, karetní techniky a recenze na kouzelnické pomůcky. Chtěli jsme vytvářet videa, kde budeme učit jak sestavit kouzelnické vystoupení či jak oslovit náhodného diváka na ulici. Celý náš youtube plán obsahoval i kouzelnické „asky, challenge, vlogy, unboxingy..“

A to vše se nám z větší části za méňě než rok povedlo. V současné době patříme k jednomu z nejvyhledávanějších youtube kanálů s kouzelnickou tématikou. Stejně tak tomu je i v oblasti cardistry v Česku i Slovensku. Máme kouzelnický pořad „My Kouzelníci“, kde plníme kouzelnické challenge a podporujeme další kouzelníky z youtube komunity.

Nyní po nás naši diváci chtějí lepší a lepší triky. My jim samozřejmě chceme vyhovět, ale zároveň zachovat tajemství triků a nešířit je veřejně na YouTube. Proto po roce a půl konečně přicházíme s alternativou, jak naše diváky naučit lepší triky a zároveň je zpřístupnit jen těm, kteří o to mají opravdový zájem. A tou alternativou jsou právě tyto webovky se sekcí OBCHOD, zde si lze za pár korun pořídit skvělé profi triky. Kouzla jsou do detailu vysvětlená a i úplný začátečník je snadno pochopí. Funce dočasně pozastavena.

Toto však není poslení novinka z naší strany. Plánujeme celou řadu akcí a funkcí, které budou tyto webovky pro kouzelníky nabízet.

Zůstaňte naladěni…..